top of page
 • Zdjęcie autoraRobert Kulma

Co musisz wiedzieć o Indygo Sound?

Skoro już czytasz te słowa, to z pewnością odwiedziłeś naszą stronę. Być może nawet przeczytałeś tam kilka słów o nas. Można zatem powiedzieć, że już się znamy - tak troszeczkę. No to teraz poznajmy się nieco lepiej.


Przedstawię Ci 10 faktów, które musisz wiedzieć o Indygo Sound, a kiedy już poznamy się lepiej i dowiesz się kim jesteśmy, wtedy i my chętnie poznamy Ciebie. W końcu na tym chyba opiera się dobra współpraca, prawda?A zatem:

 1. Spółkę Indygo Sound założyło 3 przyjaciół - Piotrek, Rafał i Robert. Piotrek jest wulkanem energii, Rafał to kwintesencja klasy i specjalista w znajdowaniu dobrych rozwiązań, a Robert to techniczno-matematyczna strona całego przedsięwzięcia.

 2. Piotrek i Rafał są z wykształcenia pedagogami, a w Indygo konferansjerami i wodzirejami, a Robert inżynierem i w firmie odpowiada za nagłośnienie i sprzęt.

 3. Choć każdy z nas zarazem i zna się na sprzęcie, i potrafi coś powiedzieć do mikrofonu :)

 4. Poza tą trójką w firmie pracują jeszcze Andrzej, Jacek i Kuba - o nich więcej dowiecie się w zakładce "zespół Indygo"

 5. Indygo Sound obsługuje trzy rodzaje wydarzeń - koncerty i wydarzenia sportowe czy kulturalne, wesela i imprezy taneczne oraz pikniki.

 6. Wszyscy zaczynaliśmy od prowadzenia wesel - choć w różnych dekadach.

 7. Piotrek najbardziej lubi czerwony, Rafał niebieski, a Robert granatowy - Indygo zatem godzi nas wszystkich.

 8. Wszyscy potrafimy grać na gitarze...

 9. ...i podobno śpiewać, ale jak dotąd nigdy nie zweryfikowaliśmy tego wspólnie. (Stan na początek roku 2023)

 10. Oprócz "Wyjątkowej barwy dźwięku" mamy jeszcze jedno motto, którym się kierujemy: "Zawsze zapewniać jakość lepszą niż tego oczekują nasi klienci".

Czy coś Cię zaskoczyło? Możesz nam o tym napisać, tym bardziej, że i my chętnie lepiej poznamy Ciebie.


Bez względu na to, czy jesteś tutaj, bo szukasz obsługi technicznej do wydarzenia, które organizujesz, szukasz DJ-a czy Wodzireja na swoje wesele, a może po prostu z czystej ciekawości i bez większych planów. Chętnie się poznamy, a z pewnością kiedyś zobaczymy się na jednej z imprez.


A tutaj, będziemy się dzielić tym co robimy, może nawet czasem udzielimy jakiejś rady lub po prostu pokażemy w czym jesteśmy dobrzy.


Dlatego już teraz zapraszamy, jeśli chcesz poczytać więcej i zobaczyć jak robimy dobrą robotę na koncertach, weselach i piknikach.


Autor: RK

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


bottom of page