top of page
  • Zdjęcie autoraRobert Kulma

Gala MMA Maximus Warriors XII

Dla nas to już niepisana tradycja i zarazem niemal "wystawowa" impreza naszego oświetleniowca Jacka Szewczyka. Gala mieszanych sztuk walki w Myślenicach ma stale, zarezerwowane miejsce w naszym kalendarzu i za każdym razem przygotowujemy tam najlepszą oprawę jak tylko potrafimy.


Jak to wygląda od kuchni?


Robert Kulma i Jacek Szewczyk to już niemal stały skład obsługujący Gale MMA Maximus Warriors od ładnych kilku lat.


W hali widowiskowo-sportowej na myślenickim Zarabiu zapewniamy pełne oświetlenie nie tylko samego oktagonu, ale też efekty i oprawę świetlną towarzyszącym temu wydarzeniu momentom, a takich jest wiele.


W zaciszu przeszklonej reżyserki w górnej części trybun nasi realizatorzy ciężko pracują na całościowy efekt.


Począwszy od nagłośnienia hali, wykorzystując nie tylko zainstalowany już na miejscu system nagłośnienia widowni - my ze swojej strony dokładamy jeszcze dodatkowy system na płycie.


Poprzez oświetlenie, efekty świetlne związane z prezentacją zawodników, oprawę świetlną wydarzeń towarzyszących, a zwłaszcza występów grupy tanecznej "MMA Chicks"


Skończywszy na obsłudze muzycznej zarówno prezentacji zawodników jak i całej gali zapewniając klimatyczny i budujący emocje podkład pomiędzy walkami oraz przed i po gali.


Za każdym razem podchodzimy do tej imprezy z czystą głową. Jacek projektuje i programuje nowe setupy świetlne i przygotowuje specjalny, dedykowany jingiel muzyczny jako intro na początku każdej gali wraz ze świetlnym show otwierającym wydarzenie.


Dzięki temu każda gala jest niepowtarzalna, a my wracamy do hali na Zarabiu za każdym razem chętnie podejmując wyzwanie i podnosząc sobie poprzeczkę.6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page