top of page
  • Zdjęcie autoraRobert Kulma

Imprezy firmowe z CKiS w Skawinie

Ostatni kwartał każdego roku to dobry moment na podsumowania, zwłaszcza w przedsiębiorstwach. To dobry czas na świętowanie sukcesów, komunikowanie planów i przygotowywanie się na wyzwania.


A o tym jak zrobić to dobrze wiemy coraz więcej dzięki współpracy z CKiS w Skawinie.


Świętować można w różny sposób. Dotyczy to również firm i przedsiębiorstw podsumowujących rok, świętujących sukcesy lub po prostu spędzających wspólnie czas wypoczywając i dobrze się bawiąc.


Jak zatem wygląda takie wydarzenie od strony realizacyjnej? W zeszłym roku we współpracy z CKiS w Skawinie zrealizowaliśmy łącznie 3 takie imprezy. "Takie", czyli jakie?


Konkretnie chodzi o jeden piknik połączony z występem zespołu muzycznego i dwie gale firmowe łączące część oficjalną z programami artystycznymi. Wszystkie te imprezy miały natomiast 3 wspólne cechy:

  1. Obsługę techniczną, dźwięk i światło zapewniło Indygo Sound

  2. Wszystkie imprezy zawierały również zabawę taneczną prowadzoną przez DJa również z Indygo Sound

  3. Organizację i realizację wszystkich prowadziło Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Zapewniliśmy również prowadzenie przez konferansjera podczas pikniku oraz profesjonalne prowadzenie zabawy tanecznej przez wodzireja po oficjalnej gali.


Warto w tym momencie wspomnieć o tym jak ważna jest dobra współpraca w organizacji takiego wydarzenia. Event managerowie z CKiS w Skawinie w każdym z tych przypadków byli dla nas niezwykłym wsparciem i drogowskazem. Każdy element wydarzenia, każde oczekiwanie klienta i wymagania techniczne były przez nich przygotowane, co skutkowało ogromnym spokojem podczas realizacji wszystkich tych imprez, a każdy jej element był dopięty na ostatni guzik.


Zatem jeśli podsumowywać i świętować to właśnie w taki sposób! Poniżej zamieszczamy naszą autorską relację foto z tych imprez - widzianych amatorskim okiem aparatów naszych techników i realizatorów, za to zawierających niepowtarzalną wartość spojrzenia nieco za kulisy naszej pracy. Zapraszamy do oglądania.8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page